בוק בת מצווה - נוי קנטור - ​בוק בת מצווה בטבע
דף הבית >> בוק בת מצווה >> ​בוק בת מצווה בטבע
 
צילום בוק בת מצווה בטבע הפך לנפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. כאשר התחילו לתעד את ההגעה לגיל מצווה בצילום מקצועי, היו אלה בעיקר צילומי סטודיו. בשנים האחרונות נערות רבות בוחרות להצטלם בלוקיישנים שונים בטבע.
 

מה זה בוק בת מצווה?

גיל 12 מסמל הגעה לגיל מצוות ואת המעבר מילדה לנערה, בו היא חוגגת את תחילת השלב הבא של חייה. תקופת המעבר מילדות לבגרות היא תקופה מיוחדת וכדי לשמר את הזכרון מהתקופה היפה הזו, נוהגות נערות להצטלם לבוק בת מצווה. זהו יום צילומים חוויתי באווירה רגועה ונעימה שמוקדש ומותאם לכל אחת ולאופי האישי שלה. במהלך יום הצילומים מצטלמים בבגדים ובאביזרים שונים המותאמים במיוחד כדי ליצור לכל אחת אלבום תמונות מגוון ומעניין שיוצג במהלך האירוע שלה או ישמר כמזכרת לה ולמשפחתה. יום צילומים לבוק מומלץ לקבוע כשלושה חודשים מראש. 
 

בוק בת מצווה צילומי חוץ לעומת צילומי סטודיו

הטבע מספק לנו מגוון רחב של אפשרויות מבחינת לוקיישנים ורקעים לצילום לעומת הסטודיו בו הרקעים מוגבלים. יש שחושבים שתקופת החורף אינה מתאימה לצילומים בטבע, מבחינת מזג האוויר והגשמים, על אף שזו התקופה היפה ביותר להצטלם בה, כאשר הטבע ירוק ופורח. לעיתים כאשר מזג האוויר אינו מאפשר להצטלם בחוץ ניתן לדחות את מועד הצילום. דבר נוסף, צילומים בטבע מאפשרים ליצור מראה טבעי וחופשי עבור מי שאינו רגיל לעמוד מול המצלמה ולהצטלם בצורה מיוחדת בתאורת יום מחמיאה.
 

צילומי בת מצווה בטבע בשילוב המשפחה

ההורים והאחים כמובן הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה וניתן לשלב אותם בצילומים על מנת ליצור מזכרת משותפת. אפשר להצטלם בהרכב משפחתי ולהקציב מספר תמונות באלבום לתמונות המשפחתיות שלכם, או לנצל את ההזדמנות על מנת ליצור לעצמכם תמונות משפחתיות שלא יכנסו אמנם לאלבום המעוצב אבל ישארו אתכם לעתיד כמזכרת.
 

לסיכום

כאשר מצלמים בוק בת מצווה בחוץ, המטרה העיקרית היא לתעד את הנערה בתמונות טבעיות ככל האפשר וליצור אלבום למזכרת שמשקף את גיל הנעורים. צילומי חוץ מתקיימים בלוקיישנים שונים ומגוונים. את הצילומים ניתן לקיים בלוקיישנים אורבניים, בטבע הירוק או בים ובכך ניתן להתאים את התמונות לאופי הנערה וליצור אלבום ייחודי לכל אחת.

 
בוק לבת מצווה בטבע  צילום בוק בת מצווה בחוץ 

יש לכם שאלות נוספות? מוזמנים להציץ כאן למידע נוסף.
לעמוד בוק בת מצווה מחירים