בוק בת מצווה - נוי קנטור - ​אפליקציות עריכה אהובות עליי
דף הבית >> צילום >> ​אפליקציות עריכה אהובות עליי
 
החלטתי לשתף אתכם בכמה מהאפליקציות שאני הכי אוהבת לעריכה של תמונות מהנייד. כאלה שאני משתמשת בעצמי בעיקר כשאני מצלמת בפלאפון. למי שלא מכיר, יש לי עמוד אינסטגרם אישי שבו אני מעלה צילומים מהיום-יום שלי וכל כולו תמונות שצילמתי וערכתי בפלאפון. מוזמנים להציץ @_NOYKANTOR_


1. SNAPSEED
כל התמונות שלי עוברות עריכה כאן. זו האפליקציה הראשונה שאני אכניס אליה את הצילומים שלי. אפשר לעשות בה את רוב העריכה בצורה מושלמת! אני בעיקר משתמשת בתיקוני תאורה, חידוד ופילטר. אפשר לשמור בה את העריכה שעשיתם על התמונה ולהריץ את אותה עריכה גם על התמונות הבאות שתצלמו וככה ליצור פיד שנראה אחיד ויפה.

2. LIGHTROOM
האמת היא שזו אפליקציה די חדשה אצלי. למי שלא יודע זאת תוכנה של חברת אדובי כמו פוטושופ אז אני מכירה את הגרסה למחשב. הורדתי אותה די לאחרונה ואני אוהבת אותה מאוד. גם כאן אפשר לעשות את כל התיקונים לתמונה בצורה טובה אבל לא בשביל זה הורדתי אותה. מכירים את הפידים שהצבעוניות ששולטת בהם היא טורקיז וכתום? אז כאן אפשר לעשות את זה בצורה די פשוטה. כמובן שגם הצילום עצמו חייב להיות של פריטים בצבעים טורקיז וכתום ואז אפשר להדגיש את הצבעים וליצור פיד כמו של העמודים הכי יפים באינסטוש :)

3. AFTERLIGHT
אני אישית משתמשת בה בעיקר להוספת טקסטורה של "לכלוכים" על התמונה אבל יש לה עוד כל מיני אופציות. אפשר להוסיף פליירים לתמונה (נקודות אור וקשתות) בכל מיני סוגים, להוסיף מסגרות פולורויד וכמובן לערוך את התמונה מבחינת תיקונים.

4. PICSART
תוכנה סופר מגניבה בעייני שעדיין לא גיליתי לגמרי. אין לה שימוש קבוע אצלי אבל מידי פעם אני נכנסת אליה ומוסיפה משהו דרכה. אפשר לצייר איתה על תמונות ואני משתמשת בזה בעיקר כשאני רוצה "למחוק" דברים, אני פשוט דוגמת צבע ו"מוחקת" בעזרתו את הכתוב. אחד הדברים הכי מגניבים באפליקציה שממש לאחרונה גיליתי: מכירים את התמונות עם הרקע של האימוג'ים? יש לאפליקציה מיליון מדבקות חמודות בטירוף שאפשר להוסיף וביניהם רקעים של אימוג'י ובנוסף יש להם עמוד אינסטוש שמלא במדריכים מעולים, שווה לכם להציץ!

5. PHONTO
אמנם זאת לא אפליקציה לעריכת תמונות אבל אני משתמשת בה מלא להוספה של טקסט עם פונטים יפים. יש ברשת מלא מלא פונטים יפים באנגלית ואפילו בעברית שאפשר להוריד ולהתקין בפונטו ולהוסיף לכל תמונה שרוצים. אם תרצו שאכתוב גם מדריך על הורדה של פונטים או שאתן כאן שמות של פונטים יפים תרשמו לי בתגובות.
מקווה שהפוסט הזה עזר לכם,
ספרו לי אם אהבתם אותו ואם תרצו שאכתוב עוד פוסטים בסגנון הזה או אם יש מדריך ספציפי שהייתם רוצים שאעשה.