צילום ילדים, צילומי ילדים, צילומי משפחה, צילום משפחה
דף הבית >> צילום ילדים >> אל תגידו צ'יז: איך לצלם ילדים?
 
צילום ילדים יכול לפעמים להיות משימה מאתגרת, אני מעדיפה לראות אותה כהרפתקה אמיתית!
לעתים קרובות אנשים נדהמים איך אני מצליחה לגרום לילדים לשתף פעולה, להסתכל למצלמה או לחייך. רגישות, אינטואיציה וסבלנות הם המצפן שלי לניווט כצלמת, אבל עם הזמן, למדתי גם כמה טריקים שיהיו שימושיים לכל הורה שרוצה לצלם תמונות טובות.
לכבוד פורים, החלטתי לשתף אתכם בסודות הקטנים שלי לצילומי ילדים. זוהי הזדמנות נהדרת לצלם זכרונות מרגשים שישארו אתכם לעד.

צלמו בתאורה טבעית - כבו את הפלאש שעל המצלמה. ניתן ליצור צילומים מדהימים בעזרת אור טבעי. צלמו בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר זווית השמש נמוכה והתאורה רכה ומחמיאה.
אם אין ברירה אחרת, אלא לצלם בשעה שהשמש עוד גבוהה, נסו לחפש מקום מוצל מתחת לעצים או מקום שבו השמש חסומה על ידי בניינים גבוהים.

בדקו את הרקע שלכם - הרקע יכול להתקשר לתמונות שלכם אבל יכול גם להסיח את הדעת מהנושא העיקרי. נסו למצוא מקום שבו הרקע יחסית חלק, שאינו עמוס בפרטים או מבלוגן. בחרו מקומות שבהם יהיה כיף לילדים. צאו החוצה - זאת תקופה נפלאה להצטלם בחוץ כשהכל ירוק ופורח!
 

תנו להם להיות עצמם - אני משתדלת לצלם את ההתנהגות הטבעית ככל שניתן. תנו לילדים לעשות משהו שהם נהנים ממנו והתחילו לצלם. מידי פעם תוכלו לכוון אותם בעדינות או לבקש מהם להסתכל לכיוונכם.
 
פורים תחפושות פורים צילומי פורים

רדו למטה - צילום של הילדים מגבוה יוצר תמונות מנקודת מבט לא מחמיאה. צלמו בגובה העיניים של הילד. אם אתם רוצים ללכוד את העולם מנקודת מבטו - היו מוכנים לרדת למטה ולהתלכלך!
 

פוקוס על העיניים - התמקדות בעיניים תיצור עניין בתמונה ותמשוך את תשומת ליבו של הצופה. על מנת ליצור תמונות חזקות הקפידו לשים את הפוקוס על העיניים של הילד.
 
 
הראו להם את התמונות - אם תראו לילדים את התמונות שלהם בגב המצלמה, תוכלו לשתף אותם בתהליך ולעורר אצלם עניין. זוהי דרך מצוינת ליצור נוחות אצל הילדים בעמידה מול המצלמה.
 

היו יצירתיים! - צילום ילדים היא הזדמנות מצוינת להיות יצירתיים. אם אתם רגילים למקם את הילד במרכז התמונה, כעט נסו גישה שונה. צלמו מלמטה ומלמעלה. תוכלו לקבל תוצאות מעולות אם תצלמו תמונות בזוויות ובחיתוכים שונים. זה הזמן לשבור את הכללים!
 
רעיונות לתחפושות צילומי פורים צילומי פורים
 
 
בימים אלו אני מקיימת צילומי פורים לילדים.
זו גם ההזדמנות לתפוס את התאריכים האחרונים!
תוכלו למלא את הפרטים שלכם כאן או ליצור עמי קשר טלפוני.
 
 
את כל התחפושות בתמונות תפרה ליבנת ולטר מהסטודיו של ליבנת.
 
ולסיום, שיהיה פורים שמח!!