​איך להכין את הילדים לקראת צילומי משפחה?
דף הבית >> צילומי משפחה >> ​איך להכין את הילדים לקראת צילומי משפחה?
 
אז כבר בחרתם צלמת ילדים ובחרתם את הלוקיישן המושלם לצילומי המשפחה שלכם, אבל עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם שאלות כמו מה ללבוש או מה אם הם לא ירצו לשתף פעולה? הורים שואלים אותי איך להכין את הילדים למפגשי הצילום. ראשית, אין צורך להילחץ. הנה מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם להוציא את המיטב ממפגש צילום המשפחה שלכם:


קבעו את הצילומים שלכם בהתאם לזמן שבו הילדים במיטבם. בנוסף, קחו בחשבון את דפוסי האכילה והשינה שלהם. באופן כללי, ילדים קטנים ערניים ופעילים בדרך כלל בבוקר, ואילו שעות אחר הצהריים יתאימו לילדים הגדולים יותר.

הדרך הטובה ביותר להבטיח תמונות נהדרות היא להאכיל את הילדים מראש ולוודא שהם ישנו כמו שצריך. הביאו אתכם חטיפים קלים ושתיה. בנוסף, הביאו כמה צעצועים אהובים, כדור, בועות סבון או כל דבר שיכול לעזור להסיח את הדעת, למשוך את תשומת הלב שלהם ולגרום להם להנות!


ספרו לילדים על הצילומים כשבוע מראש כדי לגרום להם להרגיש בנוח עם הרעיון.
שתפו אותם בצפיות שלכם בנוגע להתנהגות שלהם, אבל חשוב מכך, תגרמו לזה להישמע כמו אירוע מיוחד וכיף למשפחה!

אל תצפו מהילדים להיות מושלמים! במהלך הצילומים נעצור לכמה הפסקות, החלפות חיתול, החלפות בגדים, הפסקת אוכל ושתיה, וכמובן הפסקת בכי - כל אלה הם חלק מהכיף. לפעמים לוקח קצת זמן לילדים. תנו להם את מה שדרוש להם כדי להיות הם עצמם.

ילדים אוהבים לראות את עצמם בתמונות וככל שיראו את עצמם, כך הם יתלהבו יותר וירגישו מעורבים בתהליך. הרבה פעמים הילדים מבקשים ממני להסתכל במצלמה ולהראות להם את התמונות, ההורים בדרך כלל מפחדים שיקרה משהו למצלמה שלי, אבל אין סיבה להילחץ, אני אוהבת לתת להם להציץ בתמונות.

 
צילומי משפחה תמונות משפחה צילום משפחה

שוחד הוא בהחלט בסדר. כן, כן, אתם לא אמורים להסתמך על שוחד, אבל כל ההורים יודעים שמידי פעם זה בסדר - סשן צילום הוא אחד מהרגעים האלה. ממתקים ופינוקים הם לא תמיד הרעיון הטוב ביותר. תכנון של טיול מיוחד אחרי הצילומים יכול להיות תמריץ עבור התנהגות טובה.

אל תתמקדו רק במוצר הסופי, תהנו מהחוויה!
צילומי ילדים ומשפחה יכולים להיות מלחיצים לפעמים, אבל במקום לדאוג שהתמונות יצאו מושלמות, נסו לאמץ את הרעיון שהחיים אינם מושלמים ותתעסקו פשוט בלהנות. ככל שאתם ההורים תהיו רגועים, כך גם הילדים והתמונות שלכם יראו.
התמונות הן שיקוף של חיי המשפחה שלכם, לכן, אם הצעצוע האהוב של הילד מופיע בתמונה, או אם הילדים לא יפסיקו להתרוצץ, אפשרו זאת. אני אתפוס את הרגע. המטרה שלי היא לגרום לכם לשכוח מהמצלמה ולהיות אתם עצמכם!
אולי יעניין אותך גם
*אל תגידו צ'יז: איך לצלם ילדים?
*יוצאים לדוג
*מה לובשים לצילומים בקיץ?